- ✔ Altijd scherpe prijzen
- ✔ Grootste assortiment van NL/BE
- ✔ Expert in slimme, elektronische lockers
- ★★★★★ 8,6 op Kiyoh
Elektrische 2 persoons droogkast voor natte werkkleding - H.194 x B.80 cm
Artikelnummer
1000400
Productomschrijving
De kast is standaard uitgevoerd met een schuin dak van 200 mm hoog en een hellingshoek van 22°. Onder dit dak bevindt zich de geïntegreerde aansluitmodule. Deze module bevat een resetbare zekering, een klasse III overspanningsbeveiliging en een indicatielampje dat aangeeft wanneer de stroomvoorziening actief is. De vaste voedingskabel wordt aan de achterzijde van de kast uitgevoerd, waarbij zelfklevende afstandhouders zorgen voor een nette en veilige kabelgeleiding.
De elektrische uitrusting bestaat uit een externe voedingskabel met geaarde stekker, een automatische thermische zekering, een klasse III overspanningsbeveiliging en een verlichte indicatiediode die aangeeft dat de installatie onder spanning staat. Dit garandeert een veilige en betrouwbare werking in dagelijks gebruik.
Deze droogkast wordt veel toegepast in industriële bedrijven, werkplaatsen en andere omgevingen waar werkkleding tijdens werkzaamheden nat kan worden en een praktische droogoplossing noodzakelijk is.
Deze elektrische 2-persoons droogkast is ontwikkeld voor het efficiënt drogen en opbergen van natte werkkleding in professionele omgevingen. Dankzij de geïntegreerde verwarmingsinstallatie met ventilator wordt vochtige kleding actief gedroogd, zodat medewerkers snel weer beschikken over droge en comfortabele werkkleding.
Elk compartiment is voorzien van een legbord met daaronder een kledingroede inclusief kledinghaken. Hierdoor kan kleding overzichtelijk worden opgehangen en optimaal drogen. Aan de binnenzijde van de deur is daarnaast een extra haak aangebracht voor aanvullende ophangmogelijkheden.
Elk compartiment is voorzien van een legbord met daaronder een kledingroede inclusief kledinghaken. Hierdoor kan kleding overzichtelijk worden opgehangen en optimaal drogen. Aan de binnenzijde van de deur is daarnaast een extra haak aangebracht voor aanvullende ophangmogelijkheden.
De kast is standaard uitgevoerd met een schuin dak van 200 mm hoog en een hellingshoek van 22°. Onder dit dak bevindt zich de geïntegreerde aansluitmodule. Deze module bevat een resetbare zekering, een klasse III overspanningsbeveiliging en een indicatielampje dat aangeeft wanneer de stroomvoorziening actief is. De vaste voedingskabel wordt aan de achterzijde van de kast uitgevoerd, waarbij zelfklevende afstandhouders zorgen voor een nette en veilige kabelgeleiding.
De elektrische uitrusting bestaat uit een externe voedingskabel met geaarde stekker, een automatische thermische zekering, een klasse III overspanningsbeveiliging en een verlichte indicatiediode die aangeeft dat de installatie onder spanning staat. Dit garandeert een veilige en betrouwbare werking in dagelijks gebruik.
Deze droogkast wordt veel toegepast in industriële bedrijven, werkplaatsen en andere omgevingen waar werkkleding tijdens werkzaamheden nat kan worden en een praktische droogoplossing noodzakelijk is.
Meer informatie
| Collectienaam | Capsa |
|---|---|
| Deurtype | Vlak / glad |
| Afwerking | Krasvaste poedercoating |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE |
| Materiaal | Staal |
| Materiaal ombouw | Plaatstaal 0,6 mm |
| Materiaal deuren | Plaatstaal 0,5 mm |
| Maximale openingshoek van de deuren | 110 |
| Gebruiksomgeving | droge en vochtige omgeving |
| Roede met kledinghaken in elk vak | Ja met 2 haken |
| Totaal aantal vakken | 2 |
| Totale diepte | 49 cm |
| Totale hoogte | 194 cm |
| Totale breedte | 80 cm |
| Diepte per vak | 47 cm |
| Hoogte per vak | 175 cm |
| Breedte per vak | 29.5 cm |



