- ā Altijd scherpe prijzen
- ā Grootste assortiment van NL/BE
- ā Expert in slimme, elektronische lockers
- ā ā ā ā ā 8,6 op Kiyoh
Elektrische 2 persoons droogkast met scheidingswand voor natte werkkleding - H.194 x B.80 cm
Artikelnummer
1000401
Productomschrijving
Standaard is de kast uitgevoerd met een schuin dak van 200 mm hoog met een hellingshoek van 22°. Onder dit dak bevindt zich de aansluitmodule met resetbare zekering, klasse III overspanningsbeveiliging en een indicatielampje dat de stroomvoorziening aangeeft. Het koppelsysteem maakt het mogelijk om meerdere kasten in serie te verbinden. De vaste voedingskabel wordt aan de achterzijde van de kast uitgevoerd en met behulp van zelfklevende afstandhouders netjes en veilig geleid.
De elektrische uitrusting bestaat uit een externe voedingskabel met geaarde stekker, een automatische thermische zekering, een klasse III overspanningsbeveiliging en een verlichte indicatiediode die aangeeft dat de installatie onder spanning staat.
Deze uitvoering is uitermate geschikt voor industriƫle omgevingen en productiebedrijven waar meerdere medewerkers dagelijks gebruikmaken van droogvoorzieningen voor natte werkkleding.
De elektrische 2-persoons droogkast met koppelsysteem is ontworpen voor situaties waarin meerdere kasten efficiënt naast elkaar worden geplaatst. Dankzij het geïntegreerde koppelsysteem kunnen meerdere droogkasten eenvoudig in serie worden aangesloten op één voedingspunt. Dit maakt de installatie overzichtelijk en geschikt voor grotere kleedruimtes.
De kast beschikt over een krachtige verwarmingsinstallatie met ventilator voor het effectief drogen van natte werkkleding. Elk compartiment is voorzien van een legbord, kledingroede en kledinghaken, zodat kleding goed kan worden opgehangen. Aan de binnenzijde van de deur bevindt zich een extra haak voor aanvullende ophangmogelijkheden.
De kast beschikt over een krachtige verwarmingsinstallatie met ventilator voor het effectief drogen van natte werkkleding. Elk compartiment is voorzien van een legbord, kledingroede en kledinghaken, zodat kleding goed kan worden opgehangen. Aan de binnenzijde van de deur bevindt zich een extra haak voor aanvullende ophangmogelijkheden.
Standaard is de kast uitgevoerd met een schuin dak van 200 mm hoog met een hellingshoek van 22°. Onder dit dak bevindt zich de aansluitmodule met resetbare zekering, klasse III overspanningsbeveiliging en een indicatielampje dat de stroomvoorziening aangeeft. Het koppelsysteem maakt het mogelijk om meerdere kasten in serie te verbinden. De vaste voedingskabel wordt aan de achterzijde van de kast uitgevoerd en met behulp van zelfklevende afstandhouders netjes en veilig geleid.
De elektrische uitrusting bestaat uit een externe voedingskabel met geaarde stekker, een automatische thermische zekering, een klasse III overspanningsbeveiliging en een verlichte indicatiediode die aangeeft dat de installatie onder spanning staat.
Deze uitvoering is uitermate geschikt voor industriƫle omgevingen en productiebedrijven waar meerdere medewerkers dagelijks gebruikmaken van droogvoorzieningen voor natte werkkleding.
Meer informatie
| Collectienaam | Capsa |
|---|---|
| Deurtype | WET |
| Afwerking | Krasvaste poedercoating |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE |
| Materiaal | Staal |
| Materiaal ombouw | Plaatstaal 0,6 mm |
| Materiaal deuren | Plaatstaal 0,5 mm |
| Maximale openingshoek van de deuren | 110 |
| Gebruiksomgeving | droge en vochtige omgeving |
| Roede met kledinghaken in elk vak | Ja met 2 haken |
| Totaal aantal vakken | 2 |
| Totale diepte | 49 cm |
| Totale hoogte | 194 cm |
| Totale breedte | 80 cm |
| Diepte per vak | 47 cm |
| Hoogte per vak | 175 cm |
| Breedte per vak | 29.5 cm |



