- ✔ Always competitive prices
- ✔ Largest range of NL/BE
- ✔ Expert in smart, electronic lockers
- ★★★★★ 9,1 on Kiyoh
- Home
- Lockers
- Mini lockers
- Mini locker met 20 vakken - H.180 x B.46 x D.20 cm
Mini locker met 20 vakken - H.180 x B.46 x D.20 cm
SKU
1700203
Product Description
More Information
| Guarantee | 2 Year |
|---|---|
| Material | Steel |
| Total depth | 20 cm |
| Total height | 180 cm |
| Total width | 46 cm |
| Depth per compartment | 16,2 cm |
| Height per compartment | 15,1 cm |
| Width per compartment | 16,5 cm |
Also interesting?
HPL locker cabinet half-height for 2 people - wide model - H.180 x W.40 cm
530.39
641.77incl.VAT
HPL locker cabinet half-height for 4 people - wide model - H.180 x W.80 cm
914.76
1,106.86incl.VAT