- ✔ Altijd scherpe prijzen
- ✔ Grootste assortiment van NL/BE
- ✔ Expert in slimme, elektronische lockers
- ★★★★★ 8,6 op Kiyoh
Elektrische 2 persoons droogkast met scheidingswand voor natte werkkleding
SKU
1000401
Productomschrijving
Geventileerde droogkasten zijn geschikt voor het opbergen en tegelijkertijd drogen van natte werkkleding. De 2 persoons droogkast beschikt over een 1000 W verwarmingsinstallatie / fan die in een tijdsbestek van ca. 5 uur natte kleding volledig droogt. Elke vak beschikt over een legbord met daaronder een kledingroede inclusief kledinghaken zodat de natte kleding netjes kan worden opgehangen. Ook beschikt elk vak over een scheidingswand, zodat vuilee- en schone kleding kan woorden gescheiden. Via een aan/uit knop kan het drogingsproces worden gestart. Het is daarbij ook mogelijk het proces vroegtijdig te beeïndigen via dezelfde knop. Dit model locker wordt veelal geplaatst in kleedruimtes van industriële bedrijven waarbij de mogelijkheid bestaat dat de kleding van de medewerkers nat wordt tijdens het uitvoeren van de werkzaamheden.
Meer informatie
| Collectienaam | Capsa |
|---|---|
| Deurtype | WET |
| Afwerking | Krasvaste poedercoating |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalconstructie + dikte | Metaal 0,8 mm |
| Materiaal deuren | Metaal 0,8 mm |
| Maximale openingshoek van de deuren | 110 |
| Gebruiksomgeving | droge en vochtige omgeving |
| Roede met kledinghaken in elk vak | Ja met 2 haken |
| Totaal aantal kolommen / vakken | 2 |
| Totale diepte | 49 cm |
| Totale hoogte | 194 cm |
| Totale breedte | 80 cm |
| Diepte per vak | 47 cm |
| Hoogte per vak | 175 cm |
| Breedte per compartiment | 29.5 cm |



