- ✔ Altijd scherpe prijzen
- ✔ Grootste assortiment van NL/BE
- ✔ Expert in slimme, elektronische lockers
- ★★★★★ 8,6 op Kiyoh
Locker met 6 vakken inclusief stroompunt in elk vak (breed model) - H.200 x B.80 cm
SKU
1000309
Productomschrijving
Moderne metalen locker met 6 vakken (breed model), ideaal voor uw personeel, klanten of bezoekers om persoonlijke eigendommen op een veilige manier op te bergen. Elk vak voorzien van een stroompunt (220v) met daarin ook 2 USB-aansluitingen. Dit betekent dat naast kleding, jassen en tassen ook elektronische apparatuur kan worden opgeborgen en tegelijkertijd kan worden opgeladen. Denk hierbij aan laptops, mobiele telefoons of overige (bedrijfs)apparatuur. Deze extra functionaliteit zorgt ervoor dat er een extra service wordt geboden aan de persoon die de locker in gebruik neemt. De locker is standaard voorzien van een schuin dak, hierin ligt namelijk de aansluitmodule opgeborgen welke tevens is voorzien van een overspanningsbeveiliging. De kabels zijn volledig weggewerkt wat een goede veiligheid waarborgt. De nuttige breedte aan de binnenzijde van de locker waar de stroomaansluiting zich bevind zal in dit gedeelte iets minder zijn dat staat aangegeven bij de specificaties. Dit komt door de behuizing en afwerking van het stroompunt en de kabels. Door de ruime kleurkeuze past de locker in vrijwel iedere omgeving. Heeft u speciale wensen? Neem dan geheel vrijblijvend contact met ons op.
Meer informatie
| Collectienaam | Capsa Volt |
|---|---|
| Deurtype | WET |
| Afwerking | Krasvaste poedercoating |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalconstructie + dikte | Metaal 0,8 mm |
| Materiaal deuren | Metaal 0,8 mm |
| Maximale openingshoek van de deuren | 110° |
| Gebruiksomgeving | Droge omgeving |
| Roede met kledinghaken in elk vak | Nee |
| Totaal aantal kolommen / vakken | 6 |
| Totale diepte | 50 cm |
| Totale hoogte | 200 cm |
| Totale breedte | 80 cm |
| Diepte per vak | 47.5 cm |
| Hoogte per vak | 58.8 cm |
| Breedte per compartiment | 39.5 cm |

